راه اندازی سیستم افزایش بازدید

با سلام دوستان عزیز برای سایتهای شما سیستم افزایش بازدید راه اندازی شده که میتونید برای بهتر شدن رنک الکسا و گوگل سایت خودتون ازش استفاده کنید. حتی میتونید ورودی گوگل داشته باشید که در ... ادامه مطلب »

18th Sep 2018
انتقال تمامی سایت ها به سرور جدید و پرسرعت

با سلام خدمت تمامی عزیزان پرند پی سیبا توجه به مشکلاتی که در سرور قبلی با مدیر سرور پیش اومد و افت کیفیت محسوس سایت ها تصمیم گرفتیم سرور سایتها رو تغییر بدیم از این جهت تمامی سایتها به سرور جدید ... ادامه مطلب »

7th Feb 2018
تغییر رجیسترار دامنه های بین المللی و تاخیر در پرداخت دامنه

با سلام و احترام خدمت مشتریان محترم و عزیز شرکت پرند پی سی بدلیل اتفاقات و تغییراتی که در شرکت رجیسترار ریسلو افتاد این شرکت با قراردادی که با شرکت همکار امریکایی خود بست مجبور به تحریم کشور ... ادامه مطلب »

23rd Jan 2018
فعال سازی ssl رایگان برای دامنه ها

با سلامتصمیم گرفتیم برای کاربران عزیز ssl رایگان ارائه بدیم ، کاربرانی که تمایل دارن دامنه اشون با ssl هم بالا بیاد لطفا به واحد پشتیبانی تیکت ارسال کنندقابل توجه دوستانی که میخوان بدونن ssl چیه ... ادامه مطلب »

8th Feb 2017
انتقال به سرور جدید

با سلام خدمت کاربران عزیزهمانطور که شاهد بودین تمامی سایت ها به سرور جدید منتقل شد بدون کوچک ترین مشکلی عزیزانی که سایتهاشون مشکل دارن و بالا نمیان میتونن به واحد پشتیبانی تیکت بزنن تا در ... ادامه مطلب »

8th Feb 2017
قوانین جدید فعال نمودن دامنه های بین المللی

نحوه فعال سازی دامنه های بین المللی پس از خریدبا توجه به تغییرات جدید در رجیسترار Resello و قوانین جهانی از تاریخ 01-10-2014 هر کاربری که دامنه جدید خریداری می کند، یک ایمیل حاوی لینک فعال سازی دامنه به ... ادامه مطلب »

27th Aug 2015
عدم ارائه خدمات به سایت های مغایر با قوانین

عدم ارائه خدمات به سایت های مغایر با قوانینبا سلام و احترامبا توجه به قوانین کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه ،شرکت پرند پی سی کلیه سایت های خدمات گیرنده را بررسی و در صورتی که از قوانین ... ادامه مطلب »

27th Aug 2015
اطلاعیه مهم درباره تمدید دامنه های CO.

با توجه به اطلاعیه جدید رجیسترار دامنه های CO. کلیه کاربرانی که دامنه هایی با پسوند CO. دارند، اگر تمایل به تمدید دارند باید 7 روز قبل از تاریخ انقضا  برای تمدید دامنه خود اقدام کنند در غیر اینصورت ... ادامه مطلب »

27th Aug 2015
امکان خاموش شدن safe_mode

قابل توجه مشتریان محترم سرور هاست اشتراکی لینوکس: امکان خاموش کردن safe_mode برای یک هاست خاص روی این سرور فراهم شده است. در صورتی که هاست شما نیاز به خاموش بودن safe_mode دارد کافی است درخواست خود را به ... ادامه مطلب »

21st Aug 2015
شماره حساب های شرکت

22nd Nov 2014