راه اندازی سیستم افزایش بازدید

با سلام دوستان عزیز برای سایتهای شما سیستم افزایش بازدید راه اندازی شده که میتونید برای بهتر شدن رنک الکسا و گوگل سایت خودتون ازش استفاده کنید. حتی میتونید ورودی گوگل داشته باشید که در ... ادامه مطلب »

۱۳۹۷/۰۶/۲۷
انتقال تمامی سایت ها به سرور جدید و پرسرعت

با سلام خدمت تمامی عزیزان پرند پی سیبا توجه به مشکلاتی که در سرور قبلی با مدیر سرور پیش اومد و افت کیفیت محسوس سایت ها تصمیم گرفتیم سرور سایتها رو تغییر بدیم از این جهت تمامی سایتها به سرور جدید ... ادامه مطلب »

۱۳۹۶/۱۱/۱۸
تغییر رجیسترار دامنه های بین المللی و تاخیر در پرداخت دامنه

با سلام و احترام خدمت مشتریان محترم و عزیز شرکت پرند پی سی بدلیل اتفاقات و تغییراتی که در شرکت رجیسترار ریسلو افتاد این شرکت با قراردادی که با شرکت همکار امریکایی خود بست مجبور به تحریم کشور ... ادامه مطلب »

۱۳۹۶/۱۱/۰۳
فعال سازی ssl رایگان برای دامنه ها

با سلامتصمیم گرفتیم برای کاربران عزیز ssl رایگان ارائه بدیم ، کاربرانی که تمایل دارن دامنه اشون با ssl هم بالا بیاد لطفا به واحد پشتیبانی تیکت ارسال کنندقابل توجه دوستانی که میخوان بدونن ssl چیه ... ادامه مطلب »

۱۳۹۵/۱۱/۲۰
انتقال به سرور جدید

با سلام خدمت کاربران عزیزهمانطور که شاهد بودین تمامی سایت ها به سرور جدید منتقل شد بدون کوچک ترین مشکلی عزیزانی که سایتهاشون مشکل دارن و بالا نمیان میتونن به واحد پشتیبانی تیکت بزنن تا در ... ادامه مطلب »

۱۳۹۵/۱۱/۲۰
قوانین جدید فعال نمودن دامنه های بین المللی

نحوه فعال سازی دامنه های بین المللی پس از خریدبا توجه به تغییرات جدید در رجیسترار Resello و قوانین جهانی از تاریخ 01-10-2014 هر کاربری که دامنه جدید خریداری می کند، یک ایمیل حاوی لینک فعال سازی دامنه به ... ادامه مطلب »

۱۳۹۴/۰۶/۰۵
عدم ارائه خدمات به سایت های مغایر با قوانین

عدم ارائه خدمات به سایت های مغایر با قوانینبا سلام و احترامبا توجه به قوانین کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه ،شرکت پرند پی سی کلیه سایت های خدمات گیرنده را بررسی و در صورتی که از قوانین ... ادامه مطلب »

۱۳۹۴/۰۶/۰۵
اطلاعیه مهم درباره تمدید دامنه های CO.

با توجه به اطلاعیه جدید رجیسترار دامنه های CO. کلیه کاربرانی که دامنه هایی با پسوند CO. دارند، اگر تمایل به تمدید دارند باید 7 روز قبل از تاریخ انقضا  برای تمدید دامنه خود اقدام کنند در غیر اینصورت ... ادامه مطلب »

۱۳۹۴/۰۶/۰۵
امکان خاموش شدن safe_mode

قابل توجه مشتریان محترم سرور هاست اشتراکی لینوکس: امکان خاموش کردن safe_mode برای یک هاست خاص روی این سرور فراهم شده است. در صورتی که هاست شما نیاز به خاموش بودن safe_mode دارد کافی است درخواست خود را به ... ادامه مطلب »

۱۳۹۴/۰۵/۳۰
شماره حساب های شرکت

۱۳۹۳/۰۹/۰۱