با سلام و احترام خدمت مشتریان محترم و عزیز شرکت پرند پی سی

بدلیل اتفاقات و تغییراتی که در شرکت رجیسترار ریسلو افتاد این شرکت با قراردادی که با شرکت همکار امریکایی خود بست مجبور به تحریم کشور ایران و همچنین کاربران آن گردیده است. ما هم برای جلوگیری از اتفاقات و مشکلات ناگوار، اطلاعات تمامی کاربران خود را تغییر دادیم که هم اکنون هیچ مشکلی با این رجیسترار وجود ندارد. ولی برای جلوگیری از رخداد اتفاقات بد که ممکن است با این رجیسترار به خاطر اینکه کاربران ما با آی پی ایران به پنل این شرکت وصل میشوند و یا ایمیل های تاییدیه از رجیسترار دیگر با آی پی های ایران تایید نمیشود و باید حتما کاربر ایمیل خود را تغییر دهد ما تصمیم به جابجایی دامنه ها در یک رجیسترار دیگر گردیدیم که مشکلی با کاربران ایرانی نداشته باشد البته با این تفاوت که از همین ابتدا تمامی کاربران با اطلاعات تغییر یافته به نام کشور ترکیه دامنه های آنها جابجا خواهد شد.
لذا از تمامی کاربران دارای دامنه های بین المللی تقاضا داریم حداکثر دو ماه مانده به انقضای دامنه ی خود و یا حتی بیشتر اقدام به تمدید دامنه ی خود بنمایند که ما هم بتوانیم دامنه را به رجیسترار جدید جابجا کرده و هم دامنه را یکسال تمدید نماییم.

نکته ی بسیار مهم: اگر تا یک هفته قبل از انقضای دامنه ی خود شخصی اقدام به تمدید دامنه نکند و ما نتوانیم دامنه را جابجا کنیم به دلیل سیاست جدید شرکت ریسلو مجبور به پرداخت دوبرابر هزینه ی دامنه خواهد شد پس در این امر مهم ما را یاری فرمایید.

مراحل انتقال دامنه هم بدین صورت میباشد که بعد از درخواست تمدید شما ما اطلاعات کاربری شما را تغییر داده و درخواست انتقال و تمدید را به رجیسترار جدید اعلام مینماییم که رجیسترار یک ایمیل تایید به ایمیل شما ارسال میکند و شما باید ایمیل را تایید نمایید.

چنانچه کاربری به علت عدم توجه به این اخطار و ارسال ایمیل های متعدد تمدید دامنه ، دامنه خود را در مهلت مقرر تمدید نکند تمامی مسئولیت های عدم ثبت دامنه یا منقضی شدن دامنه بر عهده شخص میباشد و پرند پی سی مسئولیتی ندارد.


با تشکر از همکاری و همیاری شما مشتریان عزیز
موفق و سربلند باشید

Tuesday, January 23, 2018« بازگشت